Ons team

Directie

Ann Branckaerts   
ann.branckaerts@dekriebel.eu

Marc Mertens         
marc.mertens@dekriebel.eu 

Secretariaat

Joy Ross               
joy.ross@dekriebel.eu

Emma Liesse         
emma.liesse@dekriebel.eu

Zorgcoördinator

Julie Wouters 
julie.wouters@dekriebel.eu 

ICT-coördinator 

Razvan Burtea 
razvan.burtea@dekriebel.eu

Kleuterschool 

Okla

Sofie Vangeel 
sofie.vangeel@dekriebel.eu 

Leen Lievens
leen.lievens@dekriebel.eu 

1kla

Caroline Mertens
caroline.mertens@dekriebel.eu 

Imke Donckers 
imke.donckers@dekriebel.eu

1klb

Dien Lemmens
dien.lemmens@dekriebel.eu 

2kla

Jinse Heylen 
jinse.heylen@dekriebel.eu

Dorien Haesendonckx
dorien.haesendonckx@dekriebel.eu 

2klb 

Elke Buyens 
elke.buyens@dekriebel.eu

Leen Lievens
leen.lievens@dekriebel.eu 

3kla

Muriëlle Toussaint
murielle.toussaint@dekriebel.eu 

3klb

Anja Verellen
anja.verellen@dekriebel.eu 

Kinderverzorgster

Annick Goossens 
annick.goossens@dekriebel.eu 

Lagere school

1A

Michèle Vanderhoop 
michele.vanderhoop@dekriebel.eu 

1B 

Carla Gordts 
carla.gordts@dekriebel.eu 

Hilde Branckaerts 
hilde.branckaerts@dekriebel.eu 

2A

Laura Hallet
laura.hallet@dekriebel.eu 

Lyn Smets 
lyn.smets@dekriebel.eu 

2B 

Vincent Vleugels 
vincent.vleugels@dekriebel.eu 

3A 

Cardi Van Doninck 
cardi.vandoninck@dekriebel.eu 

3B 

Kathleen De Smet
kathleen.desmet@dekriebel.eu 

Hilde Verhulst 
hilde.verhulst@dekriebel.eu 

4A

Joke Caers 
joke.caers@dekriebel.eu 

4B 

Arne De Smedt 
arne.desmedt@dekriebel.eu 

Jill Heremans
jill.heremans@dekriebel.eu 

5A 

Guy Van Dingenen
guy.vandingenen@dekriebel.eu 

Sharis Vertommen
sharis.vertommen@dekriebel.eu 

5B

Sander Verstraelen
sander.verstraelen@dekriebel.eu 

6A

Lies Backx 
lies.backx@dekriebel.eu 

Sharis Vertommen
sharis.vertommen@dekriebel.eu 

6B 

Veerle Verherstraeten
veerle.verherstraeten@dekriebel.eu 

Sharis Vertommen
sharis.vertommen@dekriebel.eu 

Leermeesters  

Arlette Baelus (Katholieke godsdienst) 
arlette.baelus@dekriebel.eu 

Cardi Van Doninck (Katholieke godsdienst) 
cardi.vandoninck@dekriebel.eu 

Hulya Kocyigit (Islam) 
hulya.kocyigit@dekriebel.eu 

Razvan Burtea (Protestantse godsdienst) 
razvan.burtea@dekriebel.eu 

Inne Van Ballaer (lichamelijke opvoeding lagere school) 
inne.vanballaer@dekriebel.eu 

Laura Pieroni (lichamelijke opvoeding kleuter- en lagere school) 
laura.pieroni@dekriebel.eu 

Joke Proost (lichamelijke opvoeding kleuterschool) 
joke.proost@dekriebel.eu