Ons team

Directie

Ann Branckaerts   
ann.branckaerts@dekriebel.eu

Secretariaat

Joy Ross               
joy.ross@dekriebel.eu

Emma Liesse         
emma.liesse@dekriebel.eu

Zorgcoördinator

Muriëlle Toussaint 
zoco.murielle@dekriebel.eu

ICT-coördinator 

Kristoff Van De Pol
kristoff.vandepol@dekriebel.eu

Kleuterschool 

Okla

Sofie Vangeel 
sofie.vangeel@dekriebel.eu 

Dorien Haesendonckx
dorien.haesendonckx@dekriebel.eu

1kla

Caroline Mertens
caroline.mertens@dekriebel.eu 

Charlotte Vanneste
charlotte.vanneste@dekriebel.eu

1klb

Leen Lievens
leen.lievens@dekriebel.eu

2kla

Jinse Heylen 
jinse.heylen@dekriebel.eu

Dorien Haesendonckx
dorien.haesendonckx@dekriebel.eu

2klb 

Elke Buyens 
elke.buyens@dekriebel.eu

Dorien Haesendonckx
dorien.haesendonckx@dekriebel.eu

3kla

Julie Wouters
julie.wouters@dekriebel.eu

3klb

Anja Verellen
anja.verellen@dekriebel.eu 

Zorgjuf Kleuters

Charlotte Vanneste
charlotte.vanneste@dekriebel.eu

Kinderverzorgster

Annick Goossens 
annick.goossens@dekriebel.eu 

Vanessa Deswert
vanessa.dewert@dekriebel.eu

Lagere school

1A

Michèle Vanderhoop 
michele.vanderhoop@dekriebel.eu 

1B 

Carla Gordts 
carla.gordts@dekriebel.eu 

Jill Heremans
jill.heremans@dekriebel.eu

2A

Laura Hallet
laura.hallet@dekriebel.eu 

Jill Heremans
jill.heremans@dekriebel.eu

2B 

Vincent Vleugels 
vincent.vleugels@dekriebel.eu 

3A 

Cardi Van Doninck 
cardi.vandoninck@dekriebel.eu 

3B 

Kathleen De Smet
kathleen.desmet@dekriebel.eu 

Sharis Vertommen
sharis.vertommen@dekriebel.eu

4A

Joke Caers 
joke.caers@dekriebel.eu 

4B 

Julie Horemans
julie.horemans@dekriebel.eu 

Hilde Verhulst
hilde.verhulst@dekriebel.eu

5A 

Sander Verstraelen
sander.verstraelen@dekriebel.eu 

5B

Veerle Verherstraeten
veerle.verherstraeten@dekriebel.eu 

6A

Lies Backx 
lies.backx@dekriebel.eu 

6B 

Lyn Smets
lyn.smets@dekriebel.eu

Zorgjuffen lager

Hilde Branckaerts 
hilde.branckaerts@dekriebel.eu  

Hilde Verhulst 
hilde.verhulst@dekriebel.eu 

Jill Heremans
jill.heremans@dekriebel.eu 

Sharis Vertommen
sharis.vertommen@dekriebel.eu

Leermeesters  

Arlette Baelus (Katholieke godsdienst) 
arlette.baelus@dekriebel.eu 

Jill Heremans (Katholieke godsdienst)
jill.heremans@dekriebel.eu 

Evi Mervis (Zedenleer)
evi.mervis@dekriebel.eu

Hulya Kocyigit (Islam) 
hulya.kocyigit@dekriebel.eu 

Inne Van Ballaer (lichamelijke opvoeding lagere school) 
inne.vanballaer@dekriebel.eu 

Laura Pieroni (lichamelijke opvoeding kleuter- en lagere school) 
laura.pieroni@dekriebel.eu 

Joke Proost (lichamelijke opvoeding kleuterschool) 
joke.proost@dekriebel.eu